טיפול ב

תינוק עם עצירות טיפול ב: עצירות בתינוקות: מה עושים ומתי לראות רופא?

עצירות אצל תינוקות אינה בעיה נדירה במיוחד אם הם לא יונקים אלא שותים חלב נוסחא בבקבוק. מהן הסיבות לעצירות אצל תינוקות, אלו פתרונות ביתיים עומדים לרשות ההורים כדי לעזור לתינוקם הסובל מעצירות ומתי צריך לקחת את התינוק לרופא מומחה?

כל מה שאת צריכה לדעת על עצירות בהריון ועל דרכי הטיפול בבעיה טיפול ב: כל מה שאת צריכה לדעת על עצירות בהריון ועל דרכי הטיפול בבעיה

האם ידעת ש כ30% מהנשים בהריון סובלות מעצירות בתקופה זו? עצירות כרונית במהלך הריון הוא מצב זמני ואלו הן החדשות הטובות! מה עושים?

מהו הטיפול הטבעי לעצירות בהריון? טיפול ב: מהו הטיפול הטבעי לעצירות בהריון?

יותר מכל אדם אחר אשה בהריון שסובלת מעצירות חייבת להיזהר עם התרופות שהיא נוטלת ולחפש פתרונות טבעיים לטיפול בעצירות לפני שהיא מסתבכת. אם את כבר סובלת מעצירות בשל הריון ועליך למצוא  פתרון טבעי מהיר, להלן כמה תרופות טבעיות אשר אמורות לעשות את העבודה.

עצירות כרונית: איך אפשר לצאת מזה? טיפול ב: עצירות כרונית: איך אפשר לצאת מזה?

הרבה אנשים סובלים מעצירות על בסיס זמני למשל עקב שינוי בתזונה, על רקע מחלה, נטילת תרופה, נסיעה לחו"ל או כתופעת לוואי של מתח נפשי מתמשך. לעומתם יש אנשים שחיים עם עצירות ועם משלשלים על בסיס כרוני יומיומי. מהם הסיבוכים של עצירות כרונית ומה עושים?

למה מיץ סלרי מקל על עצירות קשה? טיפול ב: למה מיץ סלרי מקל על עצירות קשה?

 יועצת תזונה המליצה לי לשתות מיץ סלרי  או לעשות שייקים על בסיס סלרי כדי לטפל בעצירות חמורה ואמרה לי שהם יכולים להחליף את המשלשלים שקיבלתי עם מרשם רופא. אני מעדיפה פתרון טבעי לעצירות על פני תרופות אבל כיון שהעצירות קשה מאד - רציתי לשאול האם מיץ סלרי באמת יכול לפתור בעיה של עצירות קשה? 

שמן תירס טיפול ב: האם סירופ תירס יעיל לטיפול בעצירות תינוקות וילדים?

האם סירופ תירס יעיל לטיפול בעצירות? - התינוקת שלי החלה לפתח תסמינים של עצירות אחרי שעברה לאכול מזונות יותר מוצקים. אני דואג לה מאד. האם כדאי לתת לה  סירופ תירס (נקרא לפעמים בשם המותג סירופ קארו) לטיפול בעצירות? האם בכלל סירופ תירוס מהווה הוא תרופה טבעית בטוחה לשימוש עבור תינוקות וילדים?

שזיפים מיובשים ומיץ שזיפים - כמה מתי ואיך לאכול אותם כדי להיפטר מעצירות קשה? טיפול ב: שזיפים מיובשים ומיץ שזיפים - כמה מתי ואיך לאכול אותם כדי להיפטר מעצירות קשה?

האם שזיפים מיובשים ומיץ שזיפים באמת אפקטיבי לעצירות? כיצד עובד המנגנון והאם מיץ שזיפים מיובשים יכול להחליף משלשלים מסוכנים נגד עצירות? 

מה חשוב לדעת על שמן מינרלי (שמן פראפין) כטיפול לעצירות כרונית? טיפול ב: מה חשוב לדעת על שמן מינרלי (שמן פראפין) כטיפול לעצירות כרונית?

שמן פרפין נגד עצירות הוא טיפול שנוי במחלוקת. עצירות כרונית היא מצב לא נוח, מצב מעיק, מצב כואב עם אפשרות לסיבוכים -מצב שאתם רוצים להיפטר ממנו כמה שיותר מהר והרבה משלשלים ניתנים לסובלים מעצירות כרונית  כאשר אחת האפשרויות היא שמן מינרלי או שמן פרפין. אבל האם שמן מינרלי נגד עצירות בטוח לשימוש או שכדאי לוותר עליו? ואם לוקחים - תוך כמה זמן משפיע שמן פרפין על היציאה?

האם מחסור בויטמין C הוא החשוד המרכזי בעצירות שלכם? טיפול ב: האם מחסור בויטמין C הוא החשוד המרכזי בעצירות שלכם?

האם ויטמין C פותר באמת בעיות של עצירות קשה?- אני בן 46 וסובל כבר הרבה שנים מנטיה לעצירות קשה שגורמת לי לעייפות ולכאבי ראש. האם  ויטמין סי יכול לעזור לי באמת להשתחרר מהעצירות? (שמעתי שויטמין סי הוא משלשל טבעי). אם כן, איזה סוג של ויטמין סי כדאי לי לקחת? ומהו המינון המומלץ?

משלשלים טיפול ב: כל סוגי המשלשלים שאתם צריכים להכיר כדי להיפטר מעצירות

משלשלים: כשאתה סובל מעצירות קשה, אפילו זמנית, אתה מוכן לעשות כמעט הכל כדי להיפטר מהתקיעות ומהכובד באיזור הבטן. הרבה מאד אנשים פונים מייד לתרופות משלשלות בלי להבין מה הם עושים לעצמם. נכון אמנם שלא כל התרופות המשלשלות ממכרות, מייצרות תופעות לוואי או מסוכנות לבריאות, בטח לא בטווח הקצר- אבל כדאי שתדעו כי יש סוגים רבים של משלשלים וכל אחד פועל בדרך אחרת. לפני שאתם שותים את הכדור המשלשל גם אם הוא ניתן על ידי מרשם רופא- קראו מאמר חשוב זה.

עצירות אחרי ניתוח: איך למנוע ואיך לצמצם את התופעה? טיפול ב: עצירות אחרי ניתוח: איך למנוע ואיך לצמצם את התופעה?

עצירות לאחר ניתוח היא תופעת לוואי נפוצה שהרבה מטופלים  חווים. מתייחסים אליה כאל בעיה לא רצינית אבל היא עשויה להטריד מאד. בדרך כלל רופאים ומטפלים רושמים לאלו תרופות ומשלשלים נגד עצירות לאחר ניתוחים אבל תכשירים אלו מלווים בתופעות לוואי ובסכנה להתמכרות. במאמר זה נסקור למה בכלל מתרחשת  עצירות  לאחר הניתוח, ומה אפשר לעשות כדי להקל על המטופל לחזור שגרה סדירה של פעולות מעיים?

מה עושים עם עצירות לאחר אימודיום? טיפול ב: מה עושים עם עצירות לאחר אימודיום?

האם אימודיום יכול לגרום לעצירות קשה? בעקבות שלשול שלא נגמר, ריצות תכופות לשירותים ועוויתות בבטן, לקחתי אתמול 3 גלולות אימודיום כדי לעצור את המעיים אתמול ועכשיו התוצאה היא עצירות חמורה ששום דבר לא עוזר לה. מה עושים? האם לקחת משהו נגד עצירות?

תזונה נגד עצירות: מה לאכול כשיש עצירות וממה להימנע? טיפול ב: תזונה נגד עצירות: מה לאכול כשיש עצירות וממה להימנע?

לפניכם מאמר נרחב על תזונה נגד עצירות. אלו מזונות מונעים עצירות ומה לאכול כשיש כבר יש עצירות בפועל?  מהי התזונה האולטימטיבית נגד עצירות?

עלי סנה לעצירות טיפול ב: תה סנה (משלשל) לעצירות: למי אסור להשתמש בו ומהן תופעות הלוואי?

אני מרגיש "תקוע" עם עצירות כבר 5 ימים ולא יודע כבר מה לעשות. אמרו לי שתה  עלי סנה יכול לשחרר את הפקק מהר- אבל אני חושש מתופעות לוואי ומהתמכרות. מצד שני אני כבר לא יכול יותר ללחוץ. מה עושים? האם תה סנה מסוכן לבריאות? למי אסור להשתמש בו ומהן תופעות הלוואי?

כל מה שחייבים לדעת על עצירות בגיל מבוגר טיפול ב: כל מה שחייבים לדעת על עצירות בגיל מבוגר

כששאלנו נטורופתים עד כמה עצירות היא תלונה שכיחה בקליניקה שלהם –וביקשנו מהם לתאר את התופעה כפי שהם חוו אותה מכלי ראשון – תמיד עלה משפט אחד אצל כולם: עצירות בגיל המבוגר  הופכת למצב שכיח יותר ויותר יחסית לאנשים צעירים. ככל שאנו מתבגרים, הגוף שלנו עובר שינויים כמו למשל ירידה בייצור קולגן ויצירת קמטים, ירידה קוגניטיבית, ירידה בזיכרון ובריכוז, ירידה בייצור ההורמונים, וירידה ביעילות של מערכת העיכול לרבות עצירות. למה דווקא מבוגרים מעל גיל 50 נוטים לסבול מעצירות   ומה עושים עם עצירות בגיל המבוגר?

אלו מאכלים גורמים לעצירות במערכת העיכול? טיפול ב: אלו מאכלים גורמים לעצירות במערכת העיכול?

מהם המאכלים שגורמים לעצירות? מאלו מזונות עליכם להימנע אם יש לכם עצירות?

עצירות בעקבות נטילת תוסף סידן: מה עושים? טיפול ב: עצירות בעקבות נטילת תוסף סידן: מה עושים?

אני בת 55 והתחלתי לסבול מעצירות קשה לאחר שהרופא הורה לי ליטול תוספי סידן כדי למנוע אוסטיאופורוזיס (בעיה שמתחילה להתפתח אצלי). בכל חיי לא סבלתי מעולם מעצירות וזה נושא חדש לי. אמרו לי שזה בגלל גיל המעבר אבל אני חושדת שאולי לתוסף הסידן שאני לוקחת  יש קשה לקושי שלי להתפנות בקלות. האם יש קשר בין נטילת תוסף סידן להתפתחות עצירות? אם כן-  איך אני יכולה לקבל סידן בלי שזה יפגע לי במערכת העיכול?

האם סלק או מיץ סלק באמת  עוזרים לעצירות? טיפול ב: האם סלק או מיץ סלק באמת  עוזרים לעצירות?

קראתי שסלק או מיץ סלק הם סוג של משלשל טבעי ו מעולה לניקוי רעלים ובמיוחד במקרים של עצירות קשה. במקום אחר נאמר לי שסלק דווקא יכול להיות אחד מהסיבות לעצירות. אני מבולבלת מן המידע הסותר ומבקשת לדעת: האם סלק או מיץ סלק באמת  עוזרים לעצירות או מרעים עצירות קיימת?

למה כדאי לאכול זרעי פשתן במקרים של עצירות ומעי רגיז? טיפול ב: למה כדאי לאכול זרעי פשתן במקרים של עצירות ומעי רגיז?

זרעי פשתן הזעירים מסוגלים לטפל בסימפטומים של מצבים בריאותיים רבים לרבות  עצירות ומעי רגיז. מאמר זה מביא בפניכם ידע על סגולות זרעי פשתן, כך שתוכלו לקבל החלטה מושכלת  מתי וכיצד להוסיף אותם לתזונה כדי להקל על סימפטומים של עצירות או תסמונת המעי הרגיז (IBS). מהם זרעי פשתן וכיצד הם משפיעים על המעיים שלנו?

אלו תוספי תזונה עוזרים להקל על עצירות? טיפול ב: אלו תוספי תזונה עוזרים להקל על עצירות?

אני סובל מעצירות קשה מאד כבר מספר ימים.  זה יחסית חדש לי ומאד לא נעים. העצירות מלווה בעייפות, עצבנות, תחושה של כבדות וכאבי ראש. הבנתי שמשלשלים במרשם וללא מרשם עלולים להזיק לי לטווח הארוך ולגרום להתמכרות. האם יש תוספי תזונה או ויטמינים מומלצים לעצירות? האם יש תוספים שעלולים לייצר עצירות? מה כדאי לקחת נגד עצירות?

האם דבש טוב לעצירות? טיפול ב: האם דבש טוב לעצירות?

האם זה נכון שדבש טוב לעצירות? אני מחפש  כל הזמן טיפים נגד עצירות ו/או טיפול טבעי בעצירות . האם יש משלשל טבעי  שלא גורם להתמכרות. במקום אחד נאמר שסוכרים ודבש גורמים לעצירות ובמקום אחר כתוב שדבש הוא משלשל טבעי. מי צודק?

עצירות אצל נשים בגיל המעבר: מה עושים? טיפול ב: עצירות אצל נשים בגיל המעבר: מה עושים?

נשים רבות שמגיעות  לגיל המעבר שלהן חוות בעיות עם העיכול. ישנו אפילו מושג ידוע של עצירות בגיל המעבר כאשר החוויה הזו של עצירות היא דבר חדש ומטריד  עבורן. מה עושים כדי לטפל בעצירות אצל אשה בגיל 50+?

אלו שמנים אתריים אפקטיביים עבור עצירות? טיפול ב: אלו שמנים אתריים אפקטיביים עבור עצירות?

לאחרונה נתקפתי בעצירות קשה שאני לא מצליחה להשתחרר ממנה. משלשלים כמו תה טיבטי לא באים בחשבון בגלל שהבנתי כי עלי סנה עלולים לגרום להתמכרות ולתלות. מצד שני, אני חוששת שהמצב בגרוני יימשך ודואגת מסיבוכים של עצירות ממושכת. האם יש שמנים אתריים שיכולים לשחרר עצירות קשה? איך משתמשים בהם?

האם עצירות היא סימן מקדים להריון? טיפול ב: האם עצירות היא סימן מקדים להריון?

יש לי עצירות בימים האחרונים וכשאני הולכת לשירותים אני מתקשה להתפנות . ואני תוהה: האם אני בהריון?  האם העצירות שלי יכולה להיות סימן מקדים שאני בהריון? מה עושים עם עצירות בתחילת הריון?

מהם צמחי המרפא הכי אפקטיביים נגד עצירות? טיפול ב: מהם צמחי המרפא הכי אפקטיביים נגד עצירות?

אלו צמחי מרפא נגד עצירות מוכיחים את עצמם כיעילים לשחרור מהיר מעצירות? האם יש גם צמחי מרפא  שמותאמים במקרה של עצירות אצל ילדים?

איך עוזרים לילד שסובל מעצירות כרונית רגשית? טיפול ב: איך עוזרים לילד שסובל מעצירות כרונית רגשית?

עצירות רגשית אצל ילדים: הילד שלי סובל מעצירות כרונית כנראה על רקע של מתח נפשי. הוא ילד רגיש במיוחד וההליכה לשירותים כבר הפכה אצלו למאבק. איך מטפלים בילד שסובל מעצירות רגשית? איך כאמא אני יכולה לעזור להקל על הסבל שלו?

מהם כל הגורמים (הידועים והנסתרים) לעצירות? טיפול ב: מהם כל הגורמים (הידועים והנסתרים) לעצירות?

מהן כל הסיבות לעצירות? מהם הגורמים הנסתרים לעצירות? -מאמר זה סוקר את הגורמים (הידועים והנסתרים) לעצירות

איך עצירות עלולה לסבך אתכם? מהם כל הסיבוכים של עצירות ממושכת? טיפול ב: איך עצירות עלולה לסבך אתכם? מהם כל הסיבוכים של עצירות ממושכת?

סיבוכים של עצירות: עצירות לאורך זמן עלולה לגבות מחירים בריאותיים ולהסתבך. הקושי לפנות צואה תקועה, המאמץ בעת הפינוי, הוא לא רק עניין של אי נוחות וכובד באיזור הבטן אלא גם עניין שעלול להסתבך ולהוליד שורה של תופעות נלוות- חלקן אפילו חמורות מבחינה בריאותית. בקיצור: עצירות זה מסוכן במיוחד כשהיא מתמשכת. מהם כל הסיבוכים הרפואיים שיכולים להיות תוצאה של עצירות כרונית?

איך לשחרר עצירות במהירות ללא משלשלים? טיפול ב: איך לשחרר עצירות במהירות ללא משלשלים?

אני כבר שבוע סובל מעצירות קשה ולא יכול לתפקד. זה מלווה בגזים ובתחושה של עומס, כובד בבטן, כאבי בטן וכאבי ראש. שאלתי היא: איך לשחרר עצירות במהירות ובאופן מיידי?

אלו תרופות גורמות לעצירות קשה? טיפול ב: אלו תרופות גורמות לעצירות קשה?

מי שלוקח תרופות מסוימות יודע שהוא התחיל לסבול מהעצירות בגללן. ישנן תרופות הגורמות לעצירות קשה מאד שיכולה להימשך גם שבוע ויותר אם לא מתערבים ומטפלים בנושא.  איזה תרופות צריכות לעורר אצלכן חשד שהן הן סיבת העצירות החמורה שלכם? למה שינויי בסגנון החיים לא עוזר לעצירות הנגרמת ממשככי כאבים חזקים ואיך מטפלים במקרים של עצירות כזו שעלולה להסתבך ולהוביל לחסימת מעיים ?

האם בננות גורמות לעצירות או מרפאות עצירות? טיפול ב: האם בננות גורמות לעצירות או מרפאות עצירות?

האם הבננות גורמות לעצירות או דווקא מרפאות עצירות? כשמדברים על עצירות ופירות- האסוציאציה הראשונה שעולה במח היא בננה. כ50% מהאנשים שנשאלים אם בננות גורמות עצירות יגידו שהתשובה חיובית. יותר מכך הם אפילו סבורים שבננה גורמת לעצירות ולכן מומלצת לטיפול בשלשול. אבל יש גם שיגידו לכם שההיפך הוא הנכון ובננה היא דווקא מזון שמרפא עצירות קשה. מי צודק?

האם יש קשר בין עצירות וחום גבוה? טיפול ב: האם יש קשר בין עצירות וחום גבוה?

התינוק שלי בן  שנתיים סבל בסוף השבוע האחרון מעצירות קשה וגזים (ראינו אותו מתפתל בזמן הנסיון להתפנות)  ובמקביל הוא פיתח חום גבוה. הרופא אומר שאין קשר בין השניים אבל ראיתי שתופעה זו חוזרת על עצמה. האם לדעתכם יש קשר בין עצירות לחום? 

מה הקשר בין עצירות עייפות חולשה וחוסר אנרגיה, ומה עושים בנידון? טיפול ב: מה הקשר בין עצירות עייפות חולשה וחוסר אנרגיה, ומה עושים בנידון?

אני עייף כל הזמן. סובל מעצירות ועייפות קיצונית. יש לי רמת אנרגיה נמוכה כתוצאה מכך, למרות שאני בסך הכל אדם בריא. האם העייפות הכרונית והחולשה שאני מרגיש כל הזמן קשורים לעצירות?

איך שוברים את הקשר בין עצירות ודלקת בדרכי השתן? טיפול ב: איך שוברים את הקשר בין עצירות ודלקת בדרכי השתן?

עצירות ודלקת בדרכי השתן: אני סובלת מדלקת בדרכי השתן ובאותו זמן גם סובלת מעצירות קשה. האם יש קשר בין זיהום בדרכי השתן ובין עצירות כרונית והאם נגזר עלי לחיות עם אנטיביוטיקה ומשלשלים? איך אני מטפלת בבעית הזיהום בדרכי השתן שנגרם מעצירות?

טיפול ב: טיפ לעצירות של יעל נבו, מטפלת ברפואה סינית ויפנית

לשים לב להיבט הרגשי שקשור בעצירות

טיפול ב: עצירות חלקית: האם אתם סובלים מטנזמוס?

עצירות חלקית: מכירים את ההרגשה שאתם הולכים לשירותים, מתפנים, אבל מרגישים שנשאר עדיין גוש בחלחולת או באיזור פי הטבעת? לסוג העצירות הזה קוראים : עצירות חלקית או התרוקנות לא מלאה. הרבה פעמים זוהי בכלל בעיה אחרת שנקראת טנזמוס.  למה זה קורה ואיך מטפלים בבעיות אלו?

טיפול ב: הטיפים לעצירות של פנינה דרויאן, מטפלת ברפואה סינית

להסיר את המחסום שמפריע "לסירה לשוט"

מהי עצירות חסימתית (אובסטיפציה ) טיפול ב: מהי עצירות חסימתית (אובסטיפציה )

מהי עצירות חסימתית (אובסטיפציה)? מהם הגורמים לה ומהם הסימפטומים הבולטים שלה?

מה הקשר בין עצירות לכאבי גב תחתון? טיפול ב: מה הקשר בין עצירות לכאבי גב תחתון?

עכשיו זה רשמי: כאבי גב תחתון יכולים להיות תוצאה של עצירות קשה. מה הקשר ומה עושים כדי לפתור את שתי הבעיות?

האם עצירות מונעת ממני לרזות? האם עצירות גורמת לעלייה במשקל? טיפול ב: האם עצירות מונעת ממני לרזות? האם עצירות גורמת לעלייה במשקל?

האם השמנה היא אחד מהסיבוכים של עצירות? האם העצירות שאני סובלת ממנה יכולה למנוע ירידה במשקל והרזיה? האם יש קשר בין עצירות והשמנה?

טיפול ב: טיפ לעצירות של אורנה אדריאנסן, מומחית לנשימה בריאה - שיטת בוטייקו

למצוא דרכים לרגיעה להורדת לחץ ולהפגת המתח הנפשי

טיפול ב: הטיפ של מרגלית נועם, "לנשום מחדש",  מטפלת מוסמכת בשיטת בוטייקו:

נשימת אף, יציבה זקופה  ונינוחה, והימנעות מהיפרונטילציה

טיפול ב: הטיפ לעצירות של רינת גל, מפתחת שיטת תרגוף

לשים לב להזנה, גם להזנה הרגשית

טיפול ב: הטיפ של הדס עין דור, מטפלת בשיטת גרינברג:

ללמוד להתנהל עם הגוף: להחזיק איפה שצריך ולשחרר איפה שצריך

טיפול ב: טיפ לעצירות של דפנה תייר, יועצת חינוכית התפתחותית ומחברת הספר היענות לצרכים 

להאמין שיש דרך לצאת מעצירות ולהיות פרואקטיביים

איך מטפלים בעצירות אצל ילדים בזמן גמילה מחיתולים? טיפול ב: איך מטפלים בעצירות אצל ילדים בזמן גמילה מחיתולים?

עצירות אחרי גמילה מחיתולים היא תופעה שמוכרת להרבה הורים. עם המעבר מחיתול לסיר -הפעוט מתחיל להחזיק את הקקי ולפתח עצירות לעיתים במשך מספר ימים. למה זה קורה ואיך עוזרים לפעוט להימנע מהסבל שכרוך בעצירות?

טיפול ב: הטיפ של יעל בן חור, נטורופטית ואירידולוגית:

להפנים: הבטן שלנו היא מרכז הגוף ולכן כל דבר משפיע עליה

האם אננס יעיל לשחרור עצירות? טיפול ב: האם אננס יעיל לשחרור עצירות?

להלן שאלה שהגיעה למערכת: האם אננס אפקטיבי לטיפול בעצירות? מהו המינון המומלץ של מיץ אננס נגד עצירות? האם מיץ אננס פותר בעיות של עצירות  אצל ילדים?

שמן קיק לעצירות: למי זה מתאים ולמי אסור? טיפול ב: שמן קיק לעצירות: למי זה מתאים ולמי אסור?

האם מותר להשתמש בשמן קיק לעצירות על בסיס קבוע? האם מותר לקחת שמן קיק כשיש עצירות בהריון?

למה ברזל גורם לעצירות? איך מונעים עצירות הנגרמת מברזל? טיפול ב: למה ברזל גורם לעצירות? איך מונעים עצירות הנגרמת מברזל?

הרופא רשם לי תוספי ברזל כי יש לי נטיה להיות אנמית. נאמר לי שתוסף ברזל גורם לעצירות קשה ולסיבוכים של עצירות. איך למנוע עצירות כתוצאה מלקיחת תוסף ברזל? ומה עלי לעשות אם אני מוכרחה לקחת ברזל?

האם אנזימי עיכול עלולים לגרום לעצירות? טיפול ב: האם אנזימי עיכול עלולים לגרום לעצירות?

לקחתי אנזימי עיכול על פי עצה של נטורופת ושמתי לב שאחרי שלושה ימים פיתחתי עצירות. האם יכול להיות שאנזימי עיכול גורמים לעצירות? לאור זאתץ האם כדאי לתת אנזימים במקרה של עצירות אצל ילדים?

טיפול ב: הטיפ של מאיה נווה נגד עצירות

סובלים מעצירות? הקפידו לשמן את המערכת

טיפול ב: הטיפ של עידית פילו, יועצת תזונה

להוסיף לתזונה מולסה טהורה ללא גופרית

טיפול ב: הטיפ של דיתי קורן-משולם נטורופטית, נגד עצירות:

ללכת לשירותים מיד כשמרגישים את הדחף להתפנות

טיפול ב: הטיפ של זהר בן חמד נגד עצירות

מיץ אלווורה נגד עצירות ממושכת וקשה

טיפול ב: הטיפ של מישל נאור, מאמנת לתזונה בריאה- נגד עצירות

להתרחק ממשלשלים גם אם הם משלשלים ללא מרשם רופא

טיפול ב: הטיפ של טוני ורנר, מומחה לתזונה טבעית נגד עצירות:

לשתות מיץ כרוב על קיבה ריקה

איך מתגברים על עצירות אחרי לידה? טיפול ב: איך מתגברים על עצירות אחרי לידה?

איך מתגברים על עצירות אחרי לידה? כל השיטות ודרכי ההתמודדות עם עצירות לאחר לידה

טיפול ב: עצירות אחרי ניתוח קיסרי: איך יוצאים מזה?

מה עושים עם עצירות לאחר ניתוח קיסרי  ואיך יוצאים מזה?

האם ויטמין די גורם לעצירות? טיפול ב: האם ויטמין די גורם לעצירות?

מה הקשר בין ויטמין די ועצירות? האם ויטמין D הוא אחד הגורמים לעצירות?

מהי ההגדרה לעצירות כרונית? טיפול ב: מהי ההגדרה לעצירות כרונית?

מהי ההגדרה של עצירות כרונית? מתי עצירות מוגדרת כעצירות כרונית? ואיך מאבחנים אותה?

האם דיכאון גורם לעצירות? טיפול ב: האם דיכאון גורם לעצירות?

אני סובל מנטיה לדיכאון ולאחרונה גם מעצירות קשה. האם זה נכון שדיכאון גורם לעצירות כרונית? האם יש קשר בין עצירות לדיכאון ואיך לטפל בשניהם באופן טבעי?

טיפול ב: האם מחסור בויטמין בי 12 גורם לעצירות?

הקשר בין עצירות למחסור בB12: האם יש קשר בין רמות נמוכות של ויטמין בי 12 ובין נטיה לעצירות? אני טבעונית ונוטה לעיתים קרובות למחסור ב ויטמין בי12

טיפול ב: איזה מזון מונע עצירות?

איזה אוכל מונע עצירות? - אני סובל שנים מנטיה לעצירות שמשפיעה גם על מצב הרוח. האם יש אוכל שמונע עצירות? האם יש מזון שמבטיח לי זרימה חלקה ללא מאמץ של הצואה?

טיפול ב: האם חומץ תפוחים עוזר לעצירות ואיך לקחת אותו בלי להזיק לעצמך?

האם חומץ תפוחים  מקל על עצירות? אני סובל מעצירות מזדמנת שמביאה איתה כאבי בטן וכאבי עצירות אחרים. האם חומץ תפוחים משחרר עצירות קשה? האם כדאי לקחת ואיך שותים את זה בלי להיגעל?

טיפול ב: מתי מתחילה עצירות בהריון?

מתי מתחילה עצירות בהריון? ההריון שלי מאופיין בתסמינים נלווים אחרים, התכווצויות, דימום קל, כאבי גב וגם עצירות וגזים. ל שמעתי שעצירות היא בעיה נפוצה  ושאלתי היא מתי באיזה שלב ההריון היא מתחילה?