טיפול בעצירות כתופעת לוואי

שזיפים מיובשים ומיץ שזיפים - כמה מתי ואיך לאכול אותם כדי להיפטר מעצירות קשה? טיפול בעצירות כתופעת לוואי: שזיפים מיובשים ומיץ שזיפים - כמה מתי ואיך לאכול אותם כדי להיפטר מעצירות קשה?

האם שזיפים מיובשים ומיץ שזיפים באמת אפקטיבי לעצירות? כיצד עובד המנגנון והאם מיץ שזיפים מיובשים יכול להחליף משלשלים מסוכנים נגד עצירות? 

האם מחסור בויטמין C הוא החשוד המרכזי בעצירות שלכם? טיפול בעצירות כתופעת לוואי: האם מחסור בויטמין C הוא החשוד המרכזי בעצירות שלכם?

האם ויטמין C פותר באמת בעיות של עצירות קשה?- אני בן 46 וסובל כבר הרבה שנים מנטיה לעצירות קשה שגורמת לי לעייפות ולכאבי ראש. האם  ויטמין סי יכול לעזור לי באמת להשתחרר מהעצירות? (שמעתי שויטמין סי הוא משלשל טבעי). אם כן, איזה סוג של ויטמין סי כדאי לי לקחת? ומהו המינון המומלץ?

משלשלים טיפול בעצירות כתופעת לוואי: כל סוגי המשלשלים שאתם צריכים להכיר כדי להיפטר מעצירות

משלשלים: כשאתה סובל מעצירות קשה, אפילו זמנית, אתה מוכן לעשות כמעט הכל כדי להיפטר מהתקיעות ומהכובד באיזור הבטן. הרבה מאד אנשים פונים מייד לתרופות משלשלות בלי להבין מה הם עושים לעצמם. נכון אמנם שלא כל התרופות המשלשלות ממכרות, מייצרות תופעות לוואי או מסוכנות לבריאות, בטח לא בטווח הקצר- אבל כדאי שתדעו כי יש סוגים רבים של משלשלים וכל אחד פועל בדרך אחרת. לפני שאתם שותים את הכדור המשלשל גם אם הוא ניתן על ידי מרשם רופא- קראו מאמר חשוב זה.

עצירות אחרי ניתוח: איך למנוע ואיך לצמצם את התופעה? טיפול בעצירות כתופעת לוואי: עצירות אחרי ניתוח: איך למנוע ואיך לצמצם את התופעה?

עצירות לאחר ניתוח היא תופעת לוואי נפוצה שהרבה מטופלים  חווים. מתייחסים אליה כאל בעיה לא רצינית אבל היא עשויה להטריד מאד. בדרך כלל רופאים ומטפלים רושמים לאלו תרופות ומשלשלים נגד עצירות לאחר ניתוחים אבל תכשירים אלו מלווים בתופעות לוואי ובסכנה להתמכרות. במאמר זה נסקור למה בכלל מתרחשת  עצירות  לאחר הניתוח, ומה אפשר לעשות כדי להקל על המטופל לחזור שגרה סדירה של פעולות מעיים?

מה עושים עם עצירות לאחר אימודיום? טיפול בעצירות כתופעת לוואי: מה עושים עם עצירות לאחר אימודיום?

האם אימודיום יכול לגרום לעצירות קשה? בעקבות שלשול שלא נגמר, ריצות תכופות לשירותים ועוויתות בבטן, לקחתי אתמול 3 גלולות אימודיום כדי לעצור את המעיים אתמול ועכשיו התוצאה היא עצירות חמורה ששום דבר לא עוזר לה. מה עושים? האם לקחת משהו נגד עצירות?

תזונה נגד עצירות: מה לאכול כשיש עצירות וממה להימנע? טיפול בעצירות כתופעת לוואי: תזונה נגד עצירות: מה לאכול כשיש עצירות וממה להימנע?

לפניכם מאמר נרחב על תזונה נגד עצירות. אלו מזונות מונעים עצירות ומה לאכול כשיש כבר יש עצירות בפועל?  מהי התזונה האולטימטיבית נגד עצירות?

עלי סנה לעצירות טיפול בעצירות כתופעת לוואי: תה סנה (משלשל) לעצירות: למי אסור להשתמש בו ומהן תופעות הלוואי?

אני מרגיש "תקוע" עם עצירות כבר 5 ימים ולא יודע כבר מה לעשות. אמרו לי שתה  עלי סנה יכול לשחרר את הפקק מהר- אבל אני חושש מתופעות לוואי ומהתמכרות. מצד שני אני כבר לא יכול יותר ללחוץ. מה עושים? האם תה סנה מסוכן לבריאות? למי אסור להשתמש בו ומהן תופעות הלוואי?

אלו מאכלים גורמים לעצירות במערכת העיכול? טיפול בעצירות כתופעת לוואי: אלו מאכלים גורמים לעצירות במערכת העיכול?

מהם המאכלים שגורמים לעצירות? מאלו מזונות עליכם להימנע אם יש לכם עצירות?

עצירות בעקבות נטילת תוסף סידן: מה עושים? טיפול בעצירות כתופעת לוואי: עצירות בעקבות נטילת תוסף סידן: מה עושים?

אני בת 55 והתחלתי לסבול מעצירות קשה לאחר שהרופא הורה לי ליטול תוספי סידן כדי למנוע אוסטיאופורוזיס (בעיה שמתחילה להתפתח אצלי). בכל חיי לא סבלתי מעולם מעצירות וזה נושא חדש לי. אמרו לי שזה בגלל גיל המעבר אבל אני חושדת שאולי לתוסף הסידן שאני לוקחת  יש קשה לקושי שלי להתפנות בקלות. האם יש קשר בין נטילת תוסף סידן להתפתחות עצירות? אם כן-  איך אני יכולה לקבל סידן בלי שזה יפגע לי במערכת העיכול?

האם סלק או מיץ סלק באמת  עוזרים לעצירות? טיפול בעצירות כתופעת לוואי: האם סלק או מיץ סלק באמת  עוזרים לעצירות?

קראתי שסלק או מיץ סלק הם סוג של משלשל טבעי ו מעולה לניקוי רעלים ובמיוחד במקרים של עצירות קשה. במקום אחר נאמר לי שסלק דווקא יכול להיות אחד מהסיבות לעצירות. אני מבולבלת מן המידע הסותר ומבקשת לדעת: האם סלק או מיץ סלק באמת  עוזרים לעצירות או מרעים עצירות קיימת?

למה כדאי לאכול זרעי פשתן במקרים של עצירות ומעי רגיז? טיפול בעצירות כתופעת לוואי: למה כדאי לאכול זרעי פשתן במקרים של עצירות ומעי רגיז?

זרעי פשתן הזעירים מסוגלים לטפל בסימפטומים של מצבים בריאותיים רבים לרבות  עצירות ומעי רגיז. מאמר זה מביא בפניכם ידע על סגולות זרעי פשתן, כך שתוכלו לקבל החלטה מושכלת  מתי וכיצד להוסיף אותם לתזונה כדי להקל על סימפטומים של עצירות או תסמונת המעי הרגיז (IBS). מהם זרעי פשתן וכיצד הם משפיעים על המעיים שלנו?

אלו תוספי תזונה עוזרים להקל על עצירות? טיפול בעצירות כתופעת לוואי: אלו תוספי תזונה עוזרים להקל על עצירות?

אני סובל מעצירות קשה מאד כבר מספר ימים.  זה יחסית חדש לי ומאד לא נעים. העצירות מלווה בעייפות, עצבנות, תחושה של כבדות וכאבי ראש. הבנתי שמשלשלים במרשם וללא מרשם עלולים להזיק לי לטווח הארוך ולגרום להתמכרות. האם יש תוספי תזונה או ויטמינים מומלצים לעצירות? האם יש תוספים שעלולים לייצר עצירות? מה כדאי לקחת נגד עצירות?

אלו שמנים אתריים אפקטיביים עבור עצירות? טיפול בעצירות כתופעת לוואי: אלו שמנים אתריים אפקטיביים עבור עצירות?

לאחרונה נתקפתי בעצירות קשה שאני לא מצליחה להשתחרר ממנה. משלשלים כמו תה טיבטי לא באים בחשבון בגלל שהבנתי כי עלי סנה עלולים לגרום להתמכרות ולתלות. מצד שני, אני חוששת שהמצב בגרוני יימשך ודואגת מסיבוכים של עצירות ממושכת. האם יש שמנים אתריים שיכולים לשחרר עצירות קשה? איך משתמשים בהם?

מהם צמחי המרפא הכי אפקטיביים נגד עצירות? טיפול בעצירות כתופעת לוואי: מהם צמחי המרפא הכי אפקטיביים נגד עצירות?

אלו צמחי מרפא נגד עצירות מוכיחים את עצמם כיעילים לשחרור מהיר מעצירות? האם יש גם צמחי מרפא  שמותאמים במקרה של עצירות אצל ילדים?

מהם כל הגורמים (הידועים והנסתרים) לעצירות? טיפול בעצירות כתופעת לוואי: מהם כל הגורמים (הידועים והנסתרים) לעצירות?

מהן כל הסיבות לעצירות? מהם הגורמים הנסתרים לעצירות? -מאמר זה סוקר את הגורמים (הידועים והנסתרים) לעצירות

איך לשחרר עצירות במהירות ללא משלשלים? טיפול בעצירות כתופעת לוואי: איך לשחרר עצירות במהירות ללא משלשלים?

אני כבר שבוע סובל מעצירות קשה ולא יכול לתפקד. זה מלווה בגזים ובתחושה של עומס, כובד בבטן, כאבי בטן וכאבי ראש. שאלתי היא: איך לשחרר עצירות במהירות ובאופן מיידי?

אלו תרופות גורמות לעצירות קשה? טיפול בעצירות כתופעת לוואי: אלו תרופות גורמות לעצירות קשה?

מי שלוקח תרופות מסוימות יודע שהוא התחיל לסבול מהעצירות בגללן. ישנן תרופות הגורמות לעצירות קשה מאד שיכולה להימשך גם שבוע ויותר אם לא מתערבים ומטפלים בנושא.  איזה תרופות צריכות לעורר אצלכן חשד שהן הן סיבת העצירות החמורה שלכם? למה שינויי בסגנון החיים לא עוזר לעצירות הנגרמת ממשככי כאבים חזקים ואיך מטפלים במקרים של עצירות כזו שעלולה להסתבך ולהוביל לחסימת מעיים ?

האם בננות גורמות לעצירות או מרפאות עצירות? טיפול בעצירות כתופעת לוואי: האם בננות גורמות לעצירות או מרפאות עצירות?

האם הבננות גורמות לעצירות או דווקא מרפאות עצירות? כשמדברים על עצירות ופירות- האסוציאציה הראשונה שעולה במח היא בננה. כ50% מהאנשים שנשאלים אם בננות גורמות עצירות יגידו שהתשובה חיובית. יותר מכך הם אפילו סבורים שבננה גורמת לעצירות ולכן מומלצת לטיפול בשלשול. אבל יש גם שיגידו לכם שההיפך הוא הנכון ובננה היא דווקא מזון שמרפא עצירות קשה. מי צודק?

מה הקשר בין עצירות עייפות חולשה וחוסר אנרגיה, ומה עושים בנידון? טיפול בעצירות כתופעת לוואי: מה הקשר בין עצירות עייפות חולשה וחוסר אנרגיה, ומה עושים בנידון?

אני עייף כל הזמן. סובל מעצירות ועייפות קיצונית. יש לי רמת אנרגיה נמוכה כתוצאה מכך, למרות שאני בסך הכל אדם בריא. האם העייפות הכרונית והחולשה שאני מרגיש כל הזמן קשורים לעצירות?

האם עצירות מונעת ממני לרזות? האם עצירות גורמת לעלייה במשקל? טיפול בעצירות כתופעת לוואי: האם עצירות מונעת ממני לרזות? האם עצירות גורמת לעלייה במשקל?

האם השמנה היא אחד מהסיבוכים של עצירות? האם העצירות שאני סובלת ממנה יכולה למנוע ירידה במשקל והרזיה? האם יש קשר בין עצירות והשמנה?

איך מטפלים בעצירות אצל ילדים בזמן גמילה מחיתולים? טיפול בעצירות כתופעת לוואי: איך מטפלים בעצירות אצל ילדים בזמן גמילה מחיתולים?

עצירות אחרי גמילה מחיתולים היא תופעה שמוכרת להרבה הורים. עם המעבר מחיתול לסיר -הפעוט מתחיל להחזיק את הקקי ולפתח עצירות לעיתים במשך מספר ימים. למה זה קורה ואיך עוזרים לפעוט להימנע מהסבל שכרוך בעצירות?

האם אננס יעיל לשחרור עצירות? טיפול בעצירות כתופעת לוואי: האם אננס יעיל לשחרור עצירות?

להלן שאלה שהגיעה למערכת: האם אננס אפקטיבי לטיפול בעצירות? מהו המינון המומלץ של מיץ אננס נגד עצירות? האם מיץ אננס פותר בעיות של עצירות  אצל ילדים?

למה ברזל גורם לעצירות? איך מונעים עצירות הנגרמת מברזל? טיפול בעצירות כתופעת לוואי: למה ברזל גורם לעצירות? איך מונעים עצירות הנגרמת מברזל?

הרופא רשם לי תוספי ברזל כי יש לי נטיה להיות אנמית. נאמר לי שתוסף ברזל גורם לעצירות קשה ולסיבוכים של עצירות. איך למנוע עצירות כתוצאה מלקיחת תוסף ברזל? ומה עלי לעשות אם אני מוכרחה לקחת ברזל?

האם אנזימי עיכול עלולים לגרום לעצירות? טיפול בעצירות כתופעת לוואי: האם אנזימי עיכול עלולים לגרום לעצירות?

לקחתי אנזימי עיכול על פי עצה של נטורופת ושמתי לב שאחרי שלושה ימים פיתחתי עצירות. האם יכול להיות שאנזימי עיכול גורמים לעצירות? לאור זאתץ האם כדאי לתת אנזימים במקרה של עצירות אצל ילדים?

איך מתגברים על עצירות אחרי לידה? טיפול בעצירות כתופעת לוואי: איך מתגברים על עצירות אחרי לידה?

איך מתגברים על עצירות אחרי לידה? כל השיטות ודרכי ההתמודדות עם עצירות לאחר לידה

טיפול בעצירות כתופעת לוואי: עצירות אחרי ניתוח קיסרי: איך יוצאים מזה?

מה עושים עם עצירות לאחר ניתוח קיסרי  ואיך יוצאים מזה?

האם ויטמין די גורם לעצירות? טיפול בעצירות כתופעת לוואי: האם ויטמין די גורם לעצירות?

מה הקשר בין ויטמין די ועצירות? האם ויטמין D הוא אחד הגורמים לעצירות?

האם דיכאון גורם לעצירות? טיפול בעצירות כתופעת לוואי: האם דיכאון גורם לעצירות?

אני סובל מנטיה לדיכאון ולאחרונה גם מעצירות קשה. האם זה נכון שדיכאון גורם לעצירות כרונית? האם יש קשר בין עצירות לדיכאון ואיך לטפל בשניהם באופן טבעי?

טיפול בעצירות כתופעת לוואי: האם מחסור בויטמין בי 12 גורם לעצירות?

הקשר בין עצירות למחסור בB12: האם יש קשר בין רמות נמוכות של ויטמין בי 12 ובין נטיה לעצירות? אני טבעונית ונוטה לעיתים קרובות למחסור ב ויטמין בי12

טיפול בעצירות כתופעת לוואי: האם חומץ תפוחים עוזר לעצירות ואיך לקחת אותו בלי להזיק לעצמך?

האם חומץ תפוחים  מקל על עצירות? אני סובל מעצירות מזדמנת שמביאה איתה כאבי בטן וכאבי עצירות אחרים. האם חומץ תפוחים משחרר עצירות קשה? האם כדאי לקחת ואיך שותים את זה בלי להיגעל?