טיפול בעצירות בתינוקות

תינוק עם עצירות טיפול בעצירות בתינוקות: עצירות בתינוקות: מה עושים ומתי לראות רופא?

עצירות אצל תינוקות אינה בעיה נדירה במיוחד אם הם לא יונקים אלא שותים חלב נוסחא בבקבוק. מהן הסיבות לעצירות אצל תינוקות, אלו פתרונות ביתיים עומדים לרשות ההורים כדי לעזור לתינוקם הסובל מעצירות ומתי צריך לקחת את התינוק לרופא מומחה?

שמן תירס טיפול בעצירות בתינוקות: האם סירופ תירס יעיל לטיפול בעצירות תינוקות וילדים?

האם סירופ תירס יעיל לטיפול בעצירות? - התינוקת שלי החלה לפתח תסמינים של עצירות אחרי שעברה לאכול מזונות יותר מוצקים. אני דואג לה מאד. האם כדאי לתת לה  סירופ תירס (נקרא לפעמים בשם המותג סירופ קארו) לטיפול בעצירות? האם בכלל סירופ תירוס מהווה הוא תרופה טבעית בטוחה לשימוש עבור תינוקות וילדים?

שזיפים מיובשים ומיץ שזיפים - כמה מתי ואיך לאכול אותם כדי להיפטר מעצירות קשה? טיפול בעצירות בתינוקות: שזיפים מיובשים ומיץ שזיפים - כמה מתי ואיך לאכול אותם כדי להיפטר מעצירות קשה?

האם שזיפים מיובשים ומיץ שזיפים באמת אפקטיבי לעצירות? כיצד עובד המנגנון והאם מיץ שזיפים מיובשים יכול להחליף משלשלים מסוכנים נגד עצירות? 

מה חשוב לדעת על שמן מינרלי (שמן פראפין) כטיפול לעצירות כרונית? טיפול בעצירות בתינוקות: מה חשוב לדעת על שמן מינרלי (שמן פראפין) כטיפול לעצירות כרונית?

שמן פרפין נגד עצירות הוא טיפול שנוי במחלוקת. עצירות כרונית היא מצב לא נוח, מצב מעיק, מצב כואב עם אפשרות לסיבוכים -מצב שאתם רוצים להיפטר ממנו כמה שיותר מהר והרבה משלשלים ניתנים לסובלים מעצירות כרונית  כאשר אחת האפשרויות היא שמן מינרלי או שמן פרפין. אבל האם שמן מינרלי נגד עצירות בטוח לשימוש או שכדאי לוותר עליו? ואם לוקחים - תוך כמה זמן משפיע שמן פרפין על היציאה?

האם יש קשר בין עצירות וחום גבוה? טיפול בעצירות בתינוקות: האם יש קשר בין עצירות וחום גבוה?

התינוק שלי בן  שנתיים סבל בסוף השבוע האחרון מעצירות קשה וגזים (ראינו אותו מתפתל בזמן הנסיון להתפנות)  ובמקביל הוא פיתח חום גבוה. הרופא אומר שאין קשר בין השניים אבל ראיתי שתופעה זו חוזרת על עצמה. האם לדעתכם יש קשר בין עצירות לחום? 

איך מטפלים בעצירות אצל ילדים בזמן גמילה מחיתולים? טיפול בעצירות בתינוקות: איך מטפלים בעצירות אצל ילדים בזמן גמילה מחיתולים?

עצירות אחרי גמילה מחיתולים היא תופעה שמוכרת להרבה הורים. עם המעבר מחיתול לסיר -הפעוט מתחיל להחזיק את הקקי ולפתח עצירות לעיתים במשך מספר ימים. למה זה קורה ואיך עוזרים לפעוט להימנע מהסבל שכרוך בעצירות?

האם אננס יעיל לשחרור עצירות? טיפול בעצירות בתינוקות: האם אננס יעיל לשחרור עצירות?

להלן שאלה שהגיעה למערכת: האם אננס אפקטיבי לטיפול בעצירות? מהו המינון המומלץ של מיץ אננס נגד עצירות? האם מיץ אננס פותר בעיות של עצירות  אצל ילדים?