טיפול בעצירות בילדים

שמן תירס טיפול בעצירות בילדים: האם סירופ תירס יעיל לטיפול בעצירות תינוקות וילדים?

האם סירופ תירס יעיל לטיפול בעצירות? - התינוקת שלי החלה לפתח תסמינים של עצירות אחרי שעברה לאכול מזונות יותר מוצקים. אני דואג לה מאד. האם כדאי לתת לה  סירופ תירס (נקרא לפעמים בשם המותג סירופ קארו) לטיפול בעצירות? האם בכלל סירופ תירוס מהווה הוא תרופה טבעית בטוחה לשימוש עבור תינוקות וילדים?

שזיפים מיובשים ומיץ שזיפים - כמה מתי ואיך לאכול אותם כדי להיפטר מעצירות קשה? טיפול בעצירות בילדים: שזיפים מיובשים ומיץ שזיפים - כמה מתי ואיך לאכול אותם כדי להיפטר מעצירות קשה?

האם שזיפים מיובשים ומיץ שזיפים באמת אפקטיבי לעצירות? כיצד עובד המנגנון והאם מיץ שזיפים מיובשים יכול להחליף משלשלים מסוכנים נגד עצירות? 

מה חשוב לדעת על שמן מינרלי (שמן פראפין) כטיפול לעצירות כרונית? טיפול בעצירות בילדים: מה חשוב לדעת על שמן מינרלי (שמן פראפין) כטיפול לעצירות כרונית?

שמן פרפין נגד עצירות הוא טיפול שנוי במחלוקת. עצירות כרונית היא מצב לא נוח, מצב מעיק, מצב כואב עם אפשרות לסיבוכים -מצב שאתם רוצים להיפטר ממנו כמה שיותר מהר והרבה משלשלים ניתנים לסובלים מעצירות כרונית  כאשר אחת האפשרויות היא שמן מינרלי או שמן פרפין. אבל האם שמן מינרלי נגד עצירות בטוח לשימוש או שכדאי לוותר עליו? ואם לוקחים - תוך כמה זמן משפיע שמן פרפין על היציאה?

תזונה נגד עצירות: מה לאכול כשיש עצירות וממה להימנע? טיפול בעצירות בילדים: תזונה נגד עצירות: מה לאכול כשיש עצירות וממה להימנע?

לפניכם מאמר נרחב על תזונה נגד עצירות. אלו מזונות מונעים עצירות ומה לאכול כשיש כבר יש עצירות בפועל?  מהי התזונה האולטימטיבית נגד עצירות?

אלו מאכלים גורמים לעצירות במערכת העיכול? טיפול בעצירות בילדים: אלו מאכלים גורמים לעצירות במערכת העיכול?

מהם המאכלים שגורמים לעצירות? מאלו מזונות עליכם להימנע אם יש לכם עצירות?

האם סלק או מיץ סלק באמת  עוזרים לעצירות? טיפול בעצירות בילדים: האם סלק או מיץ סלק באמת  עוזרים לעצירות?

קראתי שסלק או מיץ סלק הם סוג של משלשל טבעי ו מעולה לניקוי רעלים ובמיוחד במקרים של עצירות קשה. במקום אחר נאמר לי שסלק דווקא יכול להיות אחד מהסיבות לעצירות. אני מבולבלת מן המידע הסותר ומבקשת לדעת: האם סלק או מיץ סלק באמת  עוזרים לעצירות או מרעים עצירות קיימת?

האם דבש טוב לעצירות? טיפול בעצירות בילדים: האם דבש טוב לעצירות?

האם זה נכון שדבש טוב לעצירות? אני מחפש  כל הזמן טיפים נגד עצירות ו/או טיפול טבעי בעצירות . האם יש משלשל טבעי  שלא גורם להתמכרות. במקום אחד נאמר שסוכרים ודבש גורמים לעצירות ובמקום אחר כתוב שדבש הוא משלשל טבעי. מי צודק?

איך עוזרים לילד שסובל מעצירות כרונית רגשית? טיפול בעצירות בילדים: איך עוזרים לילד שסובל מעצירות כרונית רגשית?

עצירות רגשית אצל ילדים: הילד שלי סובל מעצירות כרונית כנראה על רקע של מתח נפשי. הוא ילד רגיש במיוחד וההליכה לשירותים כבר הפכה אצלו למאבק. איך מטפלים בילד שסובל מעצירות רגשית? איך כאמא אני יכולה לעזור להקל על הסבל שלו?

האם יש קשר בין עצירות וחום גבוה? טיפול בעצירות בילדים: האם יש קשר בין עצירות וחום גבוה?

התינוק שלי בן  שנתיים סבל בסוף השבוע האחרון מעצירות קשה וגזים (ראינו אותו מתפתל בזמן הנסיון להתפנות)  ובמקביל הוא פיתח חום גבוה. הרופא אומר שאין קשר בין השניים אבל ראיתי שתופעה זו חוזרת על עצמה. האם לדעתכם יש קשר בין עצירות לחום? 

איך שוברים את הקשר בין עצירות ודלקת בדרכי השתן? טיפול בעצירות בילדים: איך שוברים את הקשר בין עצירות ודלקת בדרכי השתן?

עצירות ודלקת בדרכי השתן: אני סובלת מדלקת בדרכי השתן ובאותו זמן גם סובלת מעצירות קשה. האם יש קשר בין זיהום בדרכי השתן ובין עצירות כרונית והאם נגזר עלי לחיות עם אנטיביוטיקה ומשלשלים? איך אני מטפלת בבעית הזיהום בדרכי השתן שנגרם מעצירות?

איך מטפלים בעצירות אצל ילדים בזמן גמילה מחיתולים? טיפול בעצירות בילדים: איך מטפלים בעצירות אצל ילדים בזמן גמילה מחיתולים?

עצירות אחרי גמילה מחיתולים היא תופעה שמוכרת להרבה הורים. עם המעבר מחיתול לסיר -הפעוט מתחיל להחזיק את הקקי ולפתח עצירות לעיתים במשך מספר ימים. למה זה קורה ואיך עוזרים לפעוט להימנע מהסבל שכרוך בעצירות?

האם אננס יעיל לשחרור עצירות? טיפול בעצירות בילדים: האם אננס יעיל לשחרור עצירות?

להלן שאלה שהגיעה למערכת: האם אננס אפקטיבי לטיפול בעצירות? מהו המינון המומלץ של מיץ אננס נגד עצירות? האם מיץ אננס פותר בעיות של עצירות  אצל ילדים?

האם אנזימי עיכול עלולים לגרום לעצירות? טיפול בעצירות בילדים: האם אנזימי עיכול עלולים לגרום לעצירות?

לקחתי אנזימי עיכול על פי עצה של נטורופת ושמתי לב שאחרי שלושה ימים פיתחתי עצירות. האם יכול להיות שאנזימי עיכול גורמים לעצירות? לאור זאתץ האם כדאי לתת אנזימים במקרה של עצירות אצל ילדים?